ClockSound
Search
facebook twitter youtube rss instagram
Festival Calendar
Festival Calendar
Sónar Festival, Spain

Sónar Festival, Spain

Ημερομηνίες: 13 - 16 Ιουνίου 2018

Τοποθεσία: Barcelona, Spain

Τιμή Εισιτηρίου: € 195 (Buy here)

Sónar on Spotify

www.sonar.es

Το Line Up περιλαμβάνει: 

SÓNAR 2018 LINE-UP

2manydjs (dj set), Absolute Terror, Agoria Live, Alex Silva Live Band, Alicia Carrera, Alizzz, Alva Noto, Alva Noto & Ryuichi Sakamoto, Amp Fiddler x Tony Allen, Angel Molina, A-Trak, Atzar, Bawrut,Benjamin Damage, Ben Klock & Dj Nobu, Bicep live, Big Menu & friends,

Black Coffee, Blastto - Total Trax, Bonobo, Bonobo dj set, Call Super, C.E.E. Shepherds, Charlotte de Witte, Chino Amobi, Chloé - Slow Mo live, Claude Speeed, Clip & Cora Novoa Live, Cornelius, Cyber, Dabrye x MC Kadence, Daedelus, DECISIVE PINK, Defled,

Demdike Stare & Michael England, DESPACIO (James Murphy + 2manydjs),

Die Angel: Ilpo Vaisanen + Schneider TM, Dinamarca, Diplo,

Diplo presents at Sónar by Day (Distruction Boyz, Mr Eazi, Kampire), DITC,

DJ Earl x Nick Hook Live AV, Dj2d2, Dj Harvey (6h set), DJ Stingray x Mumdance, Dre Skull, Emma-Jean Thackray pres. Walrus, Errorsmith, Fatima Al Qadiri Live, Francisco López,

George FitzGerald live, GoldLink, Gorillaz, Grace and The Color of Sound, Helena Hauff,

Henry Saiz & Band, IAMDDB, Ibiza Pareo, Ivana Ray Singh, Jamz Supernova, Jarami, JASSS, Jenny Hval (Insomnia & We Are Europe present), Joe Kay - Soulection, John Talabot (6h set), King Doudou (Nuits Sonores & We Are Europe present), Kode9 x Koji Morimoto AV, KOKOKO! (Nuits Sonores & We Are Europe present), Lanark Artefax, Laurel Halo, Laurent Garnier, Laurent plays Garnier, LCD Soundsystem, Liberato, Little Simz, Lorenzo Senni, Lory Money, Maikel Delacalle, Maribou State, Merca Bae, Miss Kittin & Kim Ann Foxman,

Modeselektor dj set, Motor City Drum Ensemble & Jeremy Underground, MOW, Mueveloreina, Museless, Nathy Peluso, Nídia, Niño De Elche & Israel Galván,

OBC (Barcelona Symphony Orchestra) + Brad Lubman play Terry Riley: IN C, Objekt,

Octo Octa, Oddisee & Good Compny, OkLou, Olafur Arnalds, Olde Gods,

Oscar Mulero - Monochrome, Pedro Ladroga, Pina + Gnomalab, Preditah, Putochinomaricón, Rainforest Spiritual Enslavement (Dominick Fernow x Philippe Hallais x Silent Servant),

Ratkje & Barruk: Avant Joik (Insomnia & We Are Europe present), Refree, Rels B,

Richie Hawtin CLOSE, Rosalía, Rosa Pistola, Rozzma, Russell Haswell ft. Sue Tompkins, Second Woman, Sinjin Hawke & Zora Jones AV Live, SOPHIE, Steve Lean, Studio Barnhus, Suzanne Kraft x Jonny Nash, Territroy Live, The Venopian Solitude, Thom Yorke,

Tokimonsta av Live, Tony Humphries - Revolutions on Air DJ-set, Undo, Violet x Photonz, WBMS, Wiley, Yaeji, YDVST, Young Marco,

Yung Lean, Yuzo Koshiro x Motohiro Kawashima Live

 

Σχετικά άρθρα